Feiya; kordone, full servo, süzene, pul aparatlı, iner tabanlı, tek kafalı nakış makine çeşitleriyle

Feiya Nakış Makinaları Türkiye Distribütörlüğü


Merkür Tekstil Ltd. Şti. kurulduğu 1997 yılından bugüne kadar Nakış şektörü içerisindeki daima yeniliklere ve gelişmelere açık önemli tedarikçi misyonunu devam ettirmektedir.

FEIYA Çok Başlı Elektronik Nakış Makinalarının Türkiye Distribütörü olarak Merkezi İstanbul ( Topkapı / Cevizlibağ’da ) bulunan şirketimiz İstanbul, Bursa, Denizli ve Gaziantep şubelerinden de satış, satış sonrası destek, teknik servis ve yedek parça sağlayarak sektöre hizmet vermektedir.

1997'den bugüne Türkiye'nin nakış ihtiyaçlarını da karşılayan şirketimiz, nakış ile ilgili bilgi ve birikimlerini FEIYA markası ile diğer firmalarla paylaşarak Türkiye genelinde nakış ve tekstil sanayinin büyümesine yardımcı olmaktadır.

Firmamız çok başlı elektronik nakış makinaları satışı yanı sıra nakış üretiminde büyük önemi bulunan BOYE Lazer Sistemleri satışı ve servisini de  gerçekleştirmektedir.Feiya Nakış Makinaları Satışı
Feiya, CTF Serisi Nakış Makinası, CTF Serisi Uzman satış personelimiz , Performans, kalite ve ekonamiden ödün vermeden size en uygun çözümü üretecektir.
Teknik Destek ve Yedek Parça
Emin Ellerdesiniz..
Bol yedek parça stoğu ile Uzman Teknik ekibimiz sorunlarınızı en kısa sürede çözecektir.

Dürüstlük ilkemiz, toplumsal etik ve Merkür Ltd. Şti.’nin kurumsal değerlerimize sahip çıkarak müşterilerimizin işlerine gerçek değer katan fevkalade kaliteli ürünleri tedarik hizmetlerini veriyoruz, vermeğe devam edeceğiz.

Reşat KARACA - Merkür Ltd.